کد خبر: 5558
تاریخ انتشار: شنبه 17 تیر 1396 - 09:00   8 July 2017
ارسال به دوستان
الف الف

گردهمایی نمایندگان استانی موسسه با حضور مدیران ارشد موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان و نمایندگان موسسه در استان های سراسر کشور با هدف ساماندهی نمایندگی های استانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، در این همایش یک روزه که روز یکشنبه ١١ تیرماه ١٣٩٦ در سالن همایش های موسسه برگزار شد، روند ساماندهی نمایندگی های استانی در قالب شرکت فرایند نوین استحکام سازه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این نشست مهندس جواد صداقت قائم مقام مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان ضمن تاکید بر وظیفه مدیران موسسه و نمایندگان استانی نسبت به حراست از منافع فرهنگیان، گفت: ما از حق و حقوق اعضای موسسه کوتاه نمی آییم زیرا آنها ما را به عنوان امین خود قرار داده اند، بنابراین ما باید حافظ منافع آنها باشیم.

وی افزود: مسئولیت اصلی ما به ویژه در این مقطع زمانی این است که آرامش و اطمینان خاطر را در بین جامعه معلمان به ویژه اعضای صندوق ذخیره فرهنگیان احیا کنیم و یکی از وظایف اصلی نمایندگان استانی نیز جلب اعتماد فرهنگیان نسبت به این مجموعه از طریق شفاف سازی و اقناع است.

مهندس صداقت با اشاره به اینکه صندوق ذخیره فرهنگیان فعالیت خود را به صورت تخصصی ادامه می دهد، تصریح کرد: ساختارهای جدید موسسه به صورت حرفه‌های طراحی شده است تا جلو سوء استفاده های احتمالی در آینده گرفته شود. بر این اساس، موسسه و همه شرکت‌های تابعه، دارای کمیته‌های بازرسی و حسابرسی هستند تا فعالیت‌های اقتصادی کاملا تحت نظارت و کنترل دقیق باشد.

قائم مقام مدیرعامل موسسه با تاکید بر حفظ منافع معلمان گفت: یکی از راه‌های تامین منافع حداکثری معلمان عضو صندوق ذخیره فرهنگیان، پیگیری دریافت سهم دولت تا سقف همان درصد حقوق و مزایای معلمان به مؤسسه است که این امر با پرداخت سهم بیشتر فرهنگیان به موسسه تأمین می شود.