کد خبر: 5562
تاریخ انتشار: شنبه 21 مرداد 1396 - 08:00   12 August 2017
ارسال به دوستان
الف الف

نماینده مجلس و عضو کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: با تغییرات انجام شده در هیئت مدیره این بانک ما شاهد پایداری و رقابت بانک سرمایه با سایر رقبای خود خواهیم بود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، اسدالله عباسی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان با بیان اینکه فرصت این کمیته تا پایان شهریور ماه تمدید شده است، گفت: البته ما اکنون در حال جمع‌بندی مطالب هستیم که بتوانیم تا نیمه اول شهریور ماه گزارش نهایی را به هیئت رئیسه تقدیم کنیم.

نماینده مردم رودسر تصریح کرد: بسیاری از اشخاص معوقات بانک سرمایه را پس نمی‌دادند یا به نحوی از پرداخت آن فرار می‌کردند که با توجه به برخوردهای سازمان‌های نظارتی و بازرسی قوه قضاییه بخشی از سرمایه‌ها به بانک سرمایه بازگشت داده شد و اکنون این بانک می‌تواند کار خود را بهتر انجام دهد.

وی ادامه داد: ‌پیش از این نگران فعالیت بانک سرمایه بودیم که با پرداخت نشدن اصل سرمایه این بانک متضرر شود اما با تغییرات انجام شده در هیئت مدیره این بانک ما شاهد پایداری و رقابت بانک سرمایه با سایر رقبای خود خواهیم بود.

عضو کمیته بررسی پرونده صندوق ذخیره فرهنگیان تأکید کرد: اکنون سرمایه‌ای که از طرف سپرده گذاران در صندوق ذخیره فرهنگیان در نظر گرفته شده بود برای سپرده گذاران قابل برداشت شده است و بانک سرمایه می‌تواند فعالیت‌های مرتبط بانکی خود را انجام دهد.