کد خبر: 5564
تاریخ انتشار: دوشنبه 30 مرداد 1396 - 13:00   21 August 2017
ارسال به دوستان
الف الف

در پی کسب رای اعتماد سید محمد بطحایی وزیر محترم آموزش و پرورش از مجلس شورای اسلامی، هیات مدیره، مدیر عامل و کارکنان موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان در پیامی اعتماد حداکثری نمایندگان ملت را به وی تبریک گفتند. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل صندوق ذخیره فرهنگیان، متن پیام تبریک بشرح زیر است:

بسمه تعالی

برادر ارجمند جناب آقای دکتر بطحایی
وزیر محترم آموزش و پرورش

 انتخاب شایسته رییس جمهور محبوب و اعتماد بی نظیر نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی به جنابعالی به منظور کسب تصدی مقام عالی وزارت آموزش و پرورش موجب افتخار و خشنودی جامعه فرهنگیان و همه دست اندرکاران نظام تعلیم و تربیت کشور گردید.
نیک مستحضريد که تعلیم و تربیت سنت حسنه آفرینش است و معلمان معزز وارثان و طلایه داران انجام این سنت الهی. چه افتخاری ارزشمندتر از خدمت به این قشر فرهیخته، متعهد، کوشا، صبور و علاقه مند به پرورش نسل های آینده میهن اسلامی.   
اینک که با الطاف خداوندی و بر اساس تعهد، شایستگی و تجارب ارزنده تان بدین افتخار گرانمايه و خطیر نایل گردیده اید از بزرگ معلم هستی جهان، موفقیت روزافزون جنابعالی در تحقق اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران و استمرار منظومه دانایی و توانایی و تربیت آینده سازان کشور و همچنین خدمت به جامعه عزیز فرهنگیان را خواهانیم.

هیات مدیره،  مدیر عامل و کارکنان موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان